w kategorii: MARBLE BREACH
Wybrane Filtry
Cena
Marka
Dostępność
Wysyłka w
Promocja
MARBLE BREACH
Lista produktów
Marble Breach mat carving (stone line, eternal) PRÓBKA
Marble Breach poler (stone line, eternal) PRÓBKA
Marble Breach mat carving 60X120 (stone line, eternal, Stone white) gatunek I WCC
Marble Breach poler (stone line, eternal) 60X120 gatunek I WCC
Marble Breach mat carving 60X120 (stone line, eternal) gatunek I cena do 30.09.2026
Marble Breach poler (stone line, eternal) 60X120 gatunek I cena do 30.09.2026
PREMIERA Marble Breach mat carving (stone line, eternal) 60X120 gatunek I dostawa GRATIS od 2000 zł
PREMIERA Marble Breach poler (stone line, eternal) 60X120 gatunek I dostawa GRATIS od 2000 zł
MARBLE BREACH


MARBLE BREACH – luksusowe płytki gresowe inspirowane marmurem
Płytki MARBLE BREACH to połączenie elegancji naturalnego marmuru z trwałością gresu. Ich wyjątkowy, dekoracyjny wzór nadaje wnętrzom prestiżowy charakter, a jednocześnie zapewnia praktyczność i łatwość użytkowania.
Dlaczego warto wybrać MARBLE BREACH?
Luksusowy wygląd marmuru
Płytki MARBLE BREACH doskonale imitują naturalny marmur, z wyraźnymi, dekoracyjnymi żyłkami, które podkreślają elegancję każdego wnętrza. Idealne do salonu, łazienki czy reprezentacyjnego przedpokoju.
Trwałość i odporność
Wykonane z wysokiej jakości gresu, płytki są odporne na ścieranie, zarysowania i wilgoć. Dzięki temu zachowują swój efektowny wygląd przez wiele lat.
Polerowana powierzchnia i łatwe czyszczenie
Polerowana powierzchnia płytki MARBLE BREACH podkreśla naturalny połysk marmuru i jest łatwa w pielęgnacji. Nie wymaga specjalistycznej konserwacji, co sprawia, że jest praktyczna w codziennym użytkowaniu.
Uniwersalne zastosowanie
Płytki sprawdzą się w różnych wnętrzach – zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach, jak i w klasycznych, luksusowych przestrzeniach.
Gdzie najlepiej zastosować MARBLE BREACH?
-
Salon i jadalnia – nadaje przestrzeni elegancji i luksusowego charakteru.
-
Łazienka i kuchnia – trwałość gresu i odporność na wilgoć gwarantują bezpieczeństwo i estetykę.
-
Przestrzenie komercyjne – idealne do hoteli, biur i ekskluzywnych lokali, gdzie liczy się efektowny wygląd.
MARBLE BREACH w e-plytki.eu – połączenie stylu i funkcjonalności
Kupując płytki MARBLE BREACH w e-plytki.eu, otrzymujesz:
-
gres polerowany najwyższej jakości,
-
elegancki wzór inspirowany marmurem,
-
trwałość i odporność na codzienne użytkowanie,
-
atrakcyjne ceny i wygodną dostawę do domu.